Koupelny na klíč

Víme jak na to

 

Vážení zákazníci,

každý máme sny, nebo jsme někdy nějaký měli a hned jsme ho zapudili, jako za nereálný. Jsme tu od toho abychom Vám Vaše sny pomohli zrealizovat. Jak jsme na to přišli, že jsme to zrovna my?

Prostě a jednoduše. Máme v čele firmy člověka, který nám každý den svým příkladem dokazuje, že nic není nemožné.

Když Vlastimil Gabriel jako špunt lítal za merunou a snil o velkém fotbalovém zápase netušil, že jednou povede svoje kluky z louky až na vrchol fotbalové kariéry, ani v cíli to není bez potíží a přesto se nevzdává

www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/682370-varnsdorf-hrat-prvni-ligu-nebude-jeho-nastupce-uz-se-rysuje.html#section-artcl

www.fkvarnsdorf.cz/index.php?page=novinka&id=1317

Pan Gabriel je ta záruka toho, že nic není nemožné. Nás všechny to každý den učí. Pro Vás je to záruka opravdu kvalitní a spolehlivé firmy, která Vás nenechá na půli cesty a od problémů nikdy neutíká. Díky svému managementu, který klade vysoké nároky a úkoly na sebe , stejně tak na  své zaměstnance, jsme rodinná firma , která více jak 20let funguje na trhu a stále se rozvíjí a zdokonaluje.

Za nás hovoří činy.

Jsme tu pro Vás s kompletním servisem pro realizaci Vašeho bydlení, rekonstrukce stávajícího , nebo Vám umíme navrhnout a kompletně zpracovat nový design Vaší firmy.

Nově jsme otevřeli oddělení bytového designu a také oddělení realizace zakázek.

Těšíme se na Vaši návštěvuAktualizováno: 12.06.2015 13:34
Zpět na seznam
Novinky
Spokojený zákazník

Bezvadná spolupráce, děkuji za vše.

Petr Tatek
Dotazy nebo poptávky
Máte dotaz? Napište nám...
Jméno a Příjmení:*

Telefon:

E-mail:*

Dotaz:
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Gabriel koupelny s.r.o.
Copyright © Gabriel koupelny s.r.o.