Koupelny na klíč

Rekonstrukce bytového jádra

 

Rekonstrukce koupelny, WC, nebo dokonce celého bytového jádra včetně kuchyně, to je nejen podstatný zásah do bytu jako takového, ale především je to investice na řadu let. Cena celé rekonstrukce jádra se pochopitelně odvíjí od podmínek na místě samotném a také od požadavků zákazníka. My Vám zaručujeme profesionální jednání a dodržení smlouvy i předem sestaveného a Vámi schváleného rozpočtu. Po celou dobu rekonstrukce se Vám věnuje předem určená osoba, která Vás průběžně informuje o jednotlivých krocích a návaznosti stavebních prací a dohlíží na jednotlivé profesní práce, aby nedocházelo ke zbytečným prodlevám. Samozřejmostí je i zajištění potřebných revizí např. elektroinstalací.

Pro Vaši lepší představu zde uvádíme cenu za řešení, jež naši zákazníci požadují nejčastěji, společně s rozpisem prací a plnění, jež tento balíček zahrnuje. Základní varianta od 112tis vč. DPH.

 • Zaměření našim technikem 

Zpracování grafického návrhu, podrobný rozpočet vč. rozpisu materiálu, rozpočet a časový harmonogram prací.

 • Přípravné práce, demontáže

Demontáž stávajícího sanitárního vybavení "zařizovací předměty", demontáž stávajícího jádra, odvoz a ekologická likvidace odpadu.

 • Stavební materiál

Příčkové zdivo Ytong, lepidlo standart, lepidlo flexi, potěrový beton, sádra šeda, malta KO1, perlinka VERTEX, penetrace, hydroizolační stěrka, štuk, sádrokartonové desky, sádrokartonové profily, montážní pěny, akryl-tmel, silikon sanitární, spárovací hmota, ocelové zárubně, případné luxfery, primalex a ostatní drobný materiál.

 • Zednické práce

Vyzdění jádra, montáž zárubní, hydroizolační nátěr, betonování podlah, vybudování sádrokartonového podhledu, pentrace, stěrkování perlinky do lepidla, štukování, podezdění vany výmalba.

 • Elektroinstalace

Drážkování tras, vrtání a usazení krabic, nové rozvody „Cu“, nová domovní rozvodnice, nové jističe, chránič, revize, vypínače (bílé Tango), el. zásuvky (bílé Tango), 2ks ventilátorů s elektrickou žaluzií, 2ks centrálních svítidel, příprava pro kuchyňskou linku (dle dodaného projektu…případně dle domluvy).

 • Instalatérské práce

Zaústění do svodu, drážkování tras, nové rozvody vodovodní (PPR) a odpadní (HT)soustavy, instalace modulu pro závěsné WC.

 • Vzduchotechnika

Zaústění do centrální vzduchotechniky, příprava pro digestoř (dle projektu), příprava pro ventilátory, dodávka a montáž zpětné klapky.

 • Obkladačské práce

Rovnání původních panelových svislých konstrukcí, penetrace, obložení svislých konstrukcí, pokládka dlažby, spárování, silikonování obkladů a dlažby (vnitřní rohy, vztyčné plochy obkladů a dlažby).

 • Kompletace zařizovacích předmětů

Klozet, umyvadlo, vanový automat, baterie, pračkový sifon, rohové ventily, sprchový kout, silikonování zařizovacích předmětů, přivrtání doplňků (zrcadlo, mýdelník, držák toaletního papíru, věšáčky apod.).

 • Truhlářské práce

Dodávka a montáž revizních dvířek na WC (materiál LAMINO, odstín a velikost dle přání investora), dodávka a montáž dveří včetně kování.

 • Vybavení a zařizovací předměty

Klozet (závěsné WC), sedátko (antibakteriální), umyvadlová stojánková baterie, vanová baterie, ruční sprcha, akrylátová vana (Starlette 1600x700), nožičky k vaně, vanový automat, umyvadlo se skříňkou ( 60 cm), CLICK-CLACK umyvadlová výpusť, obklad a dlažba ( 299,-/m²).

 

HARMONOGRAM REKONSTRUKCE panelákové koupelny

REALIZAČNÍ DNY12345678910
Vybourání stávajícího jádra
Zavezení a vynošení stavebního materiálu
Založení stavby (dle nákresu)
Dozdění kompletního jádra
Přidružené stavební práce (sádrokartony, perlinka, štuk atd...)
Elektroinstalace "hrubá"
Instalatérské práce "hrubá"  (voda, odpad)
Obkladačské práce
Kompletace zařizovacích předmětů a elektra

Novinky
Spokojený zákazník

Bezvadná spolupráce, děkuji za vše.

Petr Tatek
Dotazy nebo poptávky
Máte dotaz? Napište nám...
Jméno a Příjmení:*

Telefon:

E-mail:*

Dotaz:
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Gabriel koupelny s.r.o.
Copyright © Gabriel koupelny s.r.o.